Naše plenky zabraňují tvoření opruzenin a jsou přizpůsobeny potřebám všech dětí.

NeoComfort látkové plenky jsou ušity z prodyšného materiálu, který zabraňuje pocení a
hromadění teplého vzduchu ve vnitř pleny a tím zabraňuje tvoření nepříjemných opruzenin.
Naše plenky neobsahují žádné chemické látky a nejsou parfémované.

Při výrobě plenek byly použity látky a další komponenty, které podléhají mezinárodní kontrole a jsou certifikovány certifikáty Oeko-Tex Standard 100 CLASS 1.

Certifikát Oeko-Tex Standard 100 je mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie, který zaručuje, že je produkt vyroben pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.
Vaše dítě/děti se v našich plenkách budou cítit komfortně a budou cítit volnost při jakémkoliv jejich pohybu.

Plenky NeoComfort, byly vyrobeny a patentovány v zemi, která je známá svou dlouhou tradicí využívání přírodních látek v jejich nejvyšší kvalitě.

Vývoj plenek a dlouhé testování proběhlo v Turecku. Látkové plenky NeoComfort jsou patentovány u tureckého patentového úřadu TPE (Türk Patent Enstitüsü), který dohlédl na to, aby plenky byly vytvořeny s maximální důrazem na bezpečnost a komfort při jakémkoliv pohybu, které děti během dne dělají.

Naše plenky jsou šetrné k dětskému tělíčku i jejich velice jemné pokožce.
Povrch vnější části našich plenek je vyroben z nepromokavého materiálu díky, kterému je vaše dítě v bezpečí chráněno před protečením.

Mezinárodní certifikát Oeko-Tex Standard 100 CLASS 1 zaručuje, že je vnější část plenek ušita ze zdravotně nezávadné PUL textilie (textilie s polyuretanovým zátěrem), která brání před protečením.
Tato PUL textilie je maximálně prodyšná a šetrná k přírodě.
Chráníme přírodu

Při výrobě plenek NeoComfort je dbáno na šetření přírodních zdrojů, které již nejsou obnovitelné a na vytváření, co nejmenšího množství odpadní vody.
Nákupem našich látkových plenek přispíváte k ochraně životního prostředí.
Naše pleny jsou ekonomické.
I pokud se do výdajů spojených s používáním našich látkových plen započítá použití pracího prášku, spotřeba elektřiny a vody při praní, vychází použití látkových plen ekonomičtěji než použití jednorázových plen.

Celkově může používání látkových plenek vyjít až o 60 procent ekonomičtěji, pokud se látkové pleny používají i později u dalších narozených dětí. U dalšího dítěte, tak nemusíte dávat dohromady novou výbavičku, ale můžete v používání plen pokračovat s plenkami, které jste používal/a u prvního dítěte.

Používáním látkových plenek, také pomáháte k ochraně naší planety, kterou z velké části zatěžuje i odpad vyprodukovaný používáním jednorázových plenek a dalších hygienických pomůcek.
Speciální vlatnosti našich produktů