Náš příběh začíná v roce 2016, kdy se nám narodil náš druhý syn Oliver Can. V té době jsme bydleli v Turecku a hledali jsme možnost jak odlehčit přírodě a vyprodukovat, co nejméně odpadu. 

V České republice již bylo látkování celkem rozšířené, ale v Turecku se na boom používání moderních látkových plenek teprve čekalo. Po důkladném hledání a googlení jsme našli místní tureckou značku BabyNeo, která jako první v Turecku přišla s vlastní výrobou moderních látkových plenek. Velice se jim dařilo už od roku 2008, kdy převážně šili pro zahraniční klientelu a pomalu také přišli se svou vlastní kolekcí plenek pro turecký trh. Přelomový rok pro jejich vlastní kolekci byl rok 2015, kdy získali svou první cenu spotřebitelů. Od té doby se seznam jejich produktů rozšiřuje a zdokonaluje. V zahraničí je značka BabyNeo známá jako NeoComfort a v dnešní době nabízí, jak látkové pleny, tak i látkové vložky a další kojenecké zboží a produkty pro maminky.

S plenkami jsme sami byli natolik spokojeni, že jsme se po přestěhování do České republiky rozhodli tuto úžasnou značku plenek představit i Čechům a Slovákům.

Předností látkových plenek NeoComfort je jejich kvalitní zpracování, použití certifikovaných látek a komponentů. 

NeoComfort jde do detailů a dokonce i šicí nitě mají svůj vlastní certifikát Oeko-Tex Class 1.

Střih látkových plen je ergonomický a navržen tak, aby se v plenkách všechny děti cítily pohodlně při každém svém pohybu.

Design plenek je originální a krásně barevný.

Vkládací látková plena je je pětivrstvá a super savá.

Ano, na českém trhu najdete nespočet různých značek a typů látkových plenek, ale i přesto jsme  přesvědčeni,  že se právě plenky od NeoComfort se řadí mezi ty nejlepší a Vy jako zákazníci a vaše děti jako jejich dennodenní uživatelé s nimi budete naprosto spokojeni. 

zakladatelé Dítě v látce

Michaela a Cenk Canbulatovi