AIO Moderní látkové plenky

Produkty od NeoComfort

Bambusové a flísové produkty šetrné k přírodě

BAMBUS

Kapsovka, která skvěle opravdu skvěle saje.

Naše bambusová látková plenka se řadí do skupiny tzv. AIO plen (all-in-one), což znamená, že součásti jednoho balení jsou jedny plenkové kalhotky s kapsou a jedna vkládací plena.

Dotyková vrstva plenových kalhotek i vkládací pleny je vyrobena z certifikované bambusové látky (OEKO-TEX STANDART 100 CLASS 1).

Bambus je oproti flísu mnohem savější a příjemnější na dotek.

Kapsové plenkové kalhotky lze jednoduše, dle potřeby snadno zvětšit nebo zmenšit, pomocí patentek, které jsou na přední straně. Díky nastavitelným patentkám, tak plenka roste společně s dítětem.

Kapsové pleny jsou vhodné pro děti od 3 do 17 kilo, novorozence, batolata a také pro větší děti, které se již pomalu učí chodit na nočník.

.

FLÍS-STAY DRY

Kapsovka, se kterou bude vaše dítě v suchu.

Naše STAY-DRY flísová látková plenka se řadí do skupiny tzv. AIO plen (all-in-one), což znamená, že součásti jednoho balení jsou jedny plenkové kalhotky s kapsou a jedna vkládací plena.

Dotyková vrstva plenových kalhotek i vkládací pleny je vyrobena z certifikovaného flísu typu STAY-DRY (OEKO-TEX STANDART 100 CLASS 1).

Flís oproti přírodním materiálům nenasakuje, ale jen propouští. Díky tomu zanechává povrch pleny suchý. 

Kapsové plenkové kalhotky lze jednoduše, dle potřeby snadno zvětšit nebo zmenšit, pomocí patentek, které jsou na přední straně.

Díky nastavitelným patentkám, tak plenka roste společně s dítětem.

Kapsové pleny jsou vhodné pro děti od 3 do 17 kilo, novorozence, batolata i pro větší děti, které se již pomalu učí chodit na nočník.

Textilní továrna a výroba

Naši textilní továrnu najdete ve městě Denizli, které je proslaveno svou textilní výrobou.

Naše továrna je postavena na 45.000m2, z toho 24.000m2 je krytých. V těchto krytých prostorách najdete pletací stroje a šicí dílny.

Naše firma vyrábí látkové pleny a nosítka pro několik světově známých firem. Díky naší velkokapacitní výrobě, tak vyrobíme měsíčně 100 000 látkových plen a 60 000 nosítek.

Spolupracujeme dokonce i s několika velice známými evropskými značkami.

 

Přečtěte si blogový příspěvek

Bezpečný Nákup

Bezpečný nákup

Rychlé odeslání

Dobré balení

Spokojený zákazník

Naše produkty

Bambusové a flísové produkty šetrné k přírodě

Naše plenky zabraňují tvoření opruzenin a jsou přizpůsobeny potřebám všech dětí.

NeoComfort látkové plenky jsou ušity z prodyšného materiálu, který zabraňuje pocení a
hromadění teplého vzduchu ve vnitř pleny a tím zabraňuje tvoření nepříjemných opruzenin.
Naše plenky neobsahují žádné chemické látky a nejsou parfémované.

Při výrobě plenek byly použity látky a další komponenty, které podléhají mezinárodní kontrole a jsou certifikovány certifikáty Oeko-Tex Standard 100 CLASS 1.

Certifikát Oeko-Tex Standard 100 je mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie, který zaručuje, že je produkt vyroben pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.
Vaše dítě/děti se v našich plenkách budou cítit komfortně a budou cítit volnost při jakémkoliv jejich pohybu.

Plenky NeoComfort, byly vyrobeny a patentovány v zemi, která je známá svou dlouhou tradicí využívání přírodních látek v jejich nejvyšší kvalitě.

Vývoj plenek a dlouhé testování proběhlo v Turecku. Látkové plenky NeoComfort jsou patentovány u tureckého patentového úřadu TPE (Türk Patent Enstitüsü), který dohlédl na to, aby plenky byly vytvořeny s maximální důrazem na bezpečnost a komfort při jakémkoliv pohybu, které děti během dne dělají.

Naše plenky jsou šetrné k dětskému tělíčku i jejich velice jemné pokožce.
Povrch vnější části našich plenek je vyroben z nepromokavého materiálu díky, kterému je vaše dítě v bezpečí chráněno před protečením.

Mezinárodní certifikát Oeko-Tex Standard 100 CLASS 1 zaručuje, že je vnější část plenek ušita ze zdravotně nezávadné PUL textilie (textilie s polyuretanovým zátěrem), která brání před protečením.
Tato PUL textilie je maximálně prodyšná a šetrná k přírodě.
Chráníme přírodu

Při výrobě plenek NeoComfort je dbáno na šetření přírodních zdrojů, které již nejsou obnovitelné a na vytváření, co nejmenšího množství odpadní vody.
Nákupem našich látkových plenek přispíváte k ochraně životního prostředí.
Naše pleny jsou ekonomické.
I pokud se do výdajů spojených s používáním našich látkových plen započítá použití pracího prášku, spotřeba elektřiny a vody při praní, vychází použití látkových plen ekonomičtěji než použití jednorázových plen.

Celkově může používání látkových plenek vyjít až o 60 procent ekonomičtěji, pokud se látkové pleny používají i později u dalších narozených dětí. U dalšího dítěte, tak nemusíte dávat dohromady novou výbavičku, ale můžete v používání plen pokračovat s plenkami, které jste používal/a u prvního dítěte.

Používáním látkových plenek, také pomáháte k ochraně naší planety, kterou z velké části zatěžuje i odpad vyprodukovaný používáním jednorázových plenek a dalších hygienických pomůcek.
Speciální vlatnosti našich produktů

MĚJTE PŘEHLED O ZLEVNĚNÝCH A NOVÝCH PRODUKTECH

    SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH